Upravit stránku

Rychlý kontakt

Lázně Teplice nad Bečvou a.s.
Teplice nad Bečvou č.p. 63
753 51 Teplice nad Bečvou

IČO: 45192570
DIČ: CZ 45192570

Tel.: +420 581 81 81 81
Fax: +420 581 60 17 39
E-mail: lazne@ltnb.cz

Komplexní lázeňská péče

Tento typ lázeňské léčby je určen pro všechny občany ČR, pojištěné u kterékoliv ze zdravotních pojišťoven v ČR. Po návrhu ošetřujícího lékaře, schválení tohoto návrhu revizním lékařem a odeslání pojišťovnou do lázeňského zařízení je klient vyzván k nástupu lázeňské léčby. Termín nástupu, který je závazný, a druh ubytování závisí na kapacitní možnosti lázní. Může být změněn pouze z vážných důvodů, které je nutno lázeňskému zařízení sdělit s dostatečným předstihem. Pacient projde vstupní lékařskou prohlídkou, na jejímž základě stanoví odborný lékař druh i počet léčebných procedur. Nutriční asistentka vystaví klientovi stravovací plán, který se taktéž odvíjí od zjištění aktuálního zdravotního stavu pacienta. Veškerá péče o klienta je plně hrazena jeho zdravotní pojišťovnou. Jízdné do lázeňského zařízení se podle nové úpravy neproplácí.

Děti a dorost (1,5 - 18 let)

Komplexní lázeňská léčba dětí je postavena na stejném základě jako komplexní léčba dospělých. Obvodní, popřípadě odborný lékař vystaví doporučení, které je přeposláno reviznímu lékaři zdravotní pojišťovny pojištěnce. Po schválení návrhu revizním lékařem jsou dokumenty odeslány do lázeňského zařízení, které pojištěnce písemně vyzve k nástupu lázeňské léčby. U dětí do 6-ti let nebo dětí vážně postižených obvodní, odborný lékař uvádí v návrhu možnost doprovodu. Avšak i doprovod dítěte musí být schválen revizním lékařem pojišťovny. Více o dětské léčeně Radost zde.

Léčebné procedury

Poskytujeme komplexní lázeňskou léčbu s využitím nejmodernějších léčebných metod a balneoterapeutických prostředků. Abychom zajistili úspěšnost Vašeho léčebného pobytu, projde každý pacient vstupním kardiologickým vyšetřením. Tato vyšetření, která určuje po zvážení individuálně každému klientovi lékař, pomohou nejlépe diagnostikovat příčiny Vašich zdravotních problémů a doporučit Vám správný způsob léčby.

 • vstupní lékařské vyšetření se zaměřením na kardiovaskulární systém,
 • biochemické vyšetření krve k odhalení rizikových faktorů; nad rámec běžného vyšetření je zjišťování hladiny homocysteinu v krvi,
 • klidové EKG vyšetření,
 • spirometrické vyšetření,
 • zátěžové EKG vyšetření,
 • spiroergometrické vyšetření,
 • echokardiografické vyšetření,
 • Holterova monitorizace EKG,
 • Holterova monitorizace TK,
 • chodecký test Polar.

Na základě provedených lékařských vyšetřeni a s přihlédnutím k individuální indikaci pacienta, provede lékař předpis vhodných léčebných procedur. Jde o soubor léčebných a režimových opatření k ovlivnění životního stylu nemocného navazujících na srdeční příhodu či zákrok intervenčního kardiologa nebo kardiochirurga, která u nemocného zpomalí nepříznivý průběh již vzniklé nemoci se snahou o zamezení opakování akutní příhody.

K nejdůležitějším léčebným procedurám v našich lázních řadíme ty, které vyžadují aktivní přístup pacienta. Pravidelný pohyb a cvičení mají příznivý účinek na tělo, ale i psychiku. Velmi příznivý účinek na Vaše srdce mají především tzv. aerobní cvičení. Jde o cyklická cvičení prováděná při určité optimální tepové frekvenci několikrát týdně - pravidelně a dlouhodobě.

Ceny příplatků za nadstandard rok 2016

Ceny příplatků za nadstandard pro klienty komplexní lázeňské péče jsou stanoveny podle kategorií ubytování a pokojů v jednotlivých lázeňských domech.

 • LD Bečva - ceny příplatků za nadstandard od 50 Kč/os. a den
 • LD Slovenka - ceny příplatků za nadstandard od 70 Kč/os. a den
 • LD Janáček - ceny příplatků za nadstandard od 20 Kč/os. a den

V případě obsazení dvoulůžkového pokoje pouze jednou osobou (jen v případě volné kapacity), činí příplatek na den za neobsazené lůžko:

1/2 Standard plus     350 Kč
App Standard plus    600 Kč
1/2 Exclusive           450 Kč
App Exclusive          600 Kč
1/2 Standard           200 Kč
1/2 II. kategorie      100 Kč

Jednorázový poplatek za přestěhování klienta na jeho vlastní žádost 300 Kč, vč. 21% DPH.

Změna cen vyhrazena.