Upravit stránku

Madagaskarská reflexní masáž plosky nohou

Masáž zahrnuje koupel nohou s kapkami éterického oleje na úlevu a dezinfekci unavených nohou, tlakovou masáž reflexních bodů na chodidlech pomocí drahého kamene - křišťálu z Madagaskaru. Stimuluje vnitřní orgány a při bolestech na různých místech je vhodné opakování.

Tato masáž

  • pomáhá odstraňovat bloky reflexních drah,
  • zlepšuje činnost jednotlivých orgánů a krevní oběh,
  • napomáhá redukovat stres, zbavení se nemocí,
  • navozuje hluboké psychické a fyzické uvolnění,
  • posiluje nervovou soustavu.

Masážní olej si klient vybere po konzultaci s masérem:

Olej Katrafay: obsahuje Cedrelopsis grevei (Katrafay) a působí proti bolestem zad, kloubů, svalů, únavě, zklinuje a zbavuje bolesti.

Skořicivý olej: zmírňuje bolest a svalové problémy, prospívá ledvinám i při celulitidě, působí hřejivě, uklidňuje křeče a napomáhá proti otokům.

Bien-entre olej: s přídavkem levandule a rozmarýnu hydratuje a parfémuje pleť. Vyvolává pocit uvolnění, pohody a štěstí.

Madagaskarská reflexní masáž plosky nohou trvá cca 50 minut. Uvedený časový údaj zahrnuje přípravu klienta, masáž a závěrečnou relaxaci.

KONTRAINDIKACE:
masáž nedoporučujeme v těhotenství (do 4. měsíce), při mykózách nohou, při infekčních onemocněních, při trombózách hlubokývh žil, při těžších případech oteoporózy a artritidy, u klientů, kteří se léčí s psychózami.